Nejnovější nabídka pro pořadatele

Vážení a milí pořadatelé, fanoušci a příznivci dobrého ochotnického divadla!

Divadelní soubor Tyl Slaná na podzim roku 2022 uvedl premiéru nového divadelního představení bláznivé komedie Petra Kolečka nazvané Vinnetou.

Během první poloviny roku 2023 jsme absolvovali několik zájezdových představení a směle můžeme říci, že na poměry ochotnického a neprofesionálního divadla se jedná o představení úspěšné - průměrná návštěvnost je cca 120 diváků na reprízu, v anonymním hodnocení máme známku 4,91 z 5 možných a představení navštěvují děti, rodiče i prarodiče - zkrátka všechny generace. Očekáváme, že všechna čísla porostou i v druhé polovině roku, kdy už máme kompletně obsazené všechny termíny. Snažíme se totiž hrát jen jednou za měsíc, aby byl o naše představení stálý zájem a diváci se netříštili na malé skupiny.

Nyní se na vás obracíme s nabídkou odehrání některé z repríz tohoto představení také pro vás a vaše diváky, projevíte-li zájem, v roce 2024. Je totiž tradičním zvykem našeho souboru, že s každou nově nastudovanou hrou jezdíme i po dalších městech a obcích. Jste-li tedy přímo pořadatelem kulturních akcí ve vašem regionu, či snad víte o někom zodpovědným za kulturní záležitosti, zvažte nebo předejte tuto naši nabídku. Děkujeme.

Jakékoliv další případné informace Vám rádi poskytneme, pokud napíšete na náš kontaktní e-mail dstyl@seznam.cz nebo zavoláte na telefonní číslo 773654743 (Radek Šmíd, principál souboru). Základní informace najdete také zde.

Těšíme se na případnou budoucí spolupráci!

Radek Šmíd
Vedoucí DS Tyl Slaná